درباره ما

به خانواده جهانی کامکس خوش آمدید

کامکس در سال ۲۰۰۲ میلادی بنیان گذاری شده است و امروزه بعنوان یکی از بزرگترین پیشگامان لوازم آشپزخانه در جهان شناخته میشود .

کامکس با چشم انداز جدیدی از صنعت آشپزی به وسیله بهترین استاندارد کیفیت و طراحی به بازارهای جهانی وارد شده است . تجربه غنی و طولانی مدت در تولید این محصولات . کامکس را به یکی از خوش آوازه ترین برندها تبدیل کرده است .

کامکس دارای تیم تحقیق و توسعه بسیار قوی میباشد . هر یک از اعضای تیم تحقیق و توسعه حداقل دارای بیش از ۵ سال تجربه کاری در زمینه لوازم آشپزخانه هستند . همچنین ما با طراحان بسیار حرفه ای از کشورهای دیگر مثل ایتالیا . فرانسه و کانادا کار می کنیم . ما همچنین در تولید آلومینیم ریخته گری و ظروف نچسب حرفه ای هستیم و در حال حاضر دارای خط تولید ریخته گری . پرداخت . پوشش و مونتاژ میباشیم .

در حال حاضر ما همکاری خود را با بیش از ۶۰ کشور در جهان ادامه خواهیم داد که شامل امریکا . اروپای غربی و آسیای جنوبی . شرق اروپا و کشورهای خاورمیانه میباشد و محصولات کامکس با شهرت جهانی محبوب همه مردم جهان است .

محصولات کامکس با کیفیت . زیبایی و دوام بالا به همراه بهترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز است . هدف ما داشتن یک آشپزخانه مجهز و زیبا به همراه تسهیل پخت و پز برای بانوان محترم و آشپزهای حرفه ای است .

ما همیشه می دانیم که کیفیت بالای محصولات ما بهترین تبلیغ برای ما خواهد بود و به دنبال همکاری صمیمانه با شما عزیزان خواهیم بود .